Монтаж

КРОК 1.

ПРОЕКТУВАННЯ

Проект покрівельного водовідведення повинен бути виконаний уповноваженим і досвідченим фахівцем, з урахуванням вимог EN 12056-3 і з дотриманням всіх місцевих і національних будівельних норм і стандартів. Продукт призначений для збору дощової і талої води з дахів житлових, комерційних і промислових будівель.

УВАГА!

У випадках, коли об'єкт розташований в областях, що характеризуються утворенням великих снігових покривів і льоду, будь ласка встановіть снігозатримувальні аксесуари, запобігаючи таким чином обвал снігу і / або льоду, відповідно - матеріального збитку або травм людей.

Ефективна площа покрівельного водовідведення - S

може бути підрахована формулою:

 S = (W + H / 2) L

де:

W - горизонтальна відстань від кінця даху до її хребта

H - висота ската

L - довжина ската

КРОК 2

ВАРІАНТИ КРЕПЛЕНИЯ

Жолоби REGENAU кріпляться до лобової дошки за допомогою пластикових кронштейнів.

У разі, якщо конструкція будинку не має лобову дошку, монтаж жолобів здійснюється за допомогою 4-х видів металевих планок, відповідно до кроквяних ніг (зверху або збоку), до черепиці, до євро шиферу.

1. Змонтуйте воронку на необхідному місці з урахуванням майбутнього розташування водостічної труби і ухилу жолоба.

За допомогою каната визначте ухил жолоба і встановіть кронштейни, починаючи з найвіддаленішого кінця.

Відстань між кронштейнами не повинна перевищувати 50 см. З двох сторін кожного з'єднувального елемента (кут, воронка, з'єднувач жолоба) змонтуйте кронштейни з відступом на 10 см від елемента. Для оптимальної фіксації комплектуючих до лобової дошки, використовуйте гвинти 5х30 мм.

2. Відміряйте і відріжте жолоби, так щоб його виступ в комплектуючих досягав позначку, зазначену на схемі.

А. Щоб змонтувати жолоб, спочатку поставте його, як вказано на схемі В.

Потім плавно його закрутіть і замкніть (схема С), фіксуючи його з кожним кронштейном і комплектуючим.

Всі фітинги жолобів, крім заглушок, мають ущільнювачі, що гарантують гарну герметичну зв'язку. Тому на комплектуючих з ущільнювачами не наносять клей або герметик. У специфічних випадках, можна нанести мастильний склад на ущільнювачі фітингів, полегшуючи рух жолоба.

D - фіксація заглушок.

КРОК 3

МОНТАЖ

Змонтуйте хомути труби на відстані 120 см один від одного і не більше 50 см з кожного кінця труби. Виходячи з товщини штукатурки або ізоляції стін, виберіть відповідний розмір для фіксуючих гвинтів.

Після установки труби в хомуті, замкніть її зовнішню частину і зафіксуйте її прикладеним в комплекті гвинтом. Всі комплектуючі труби повинні бути приклеєні до неї із застосуванням ПВХ клею. Щоб забезпечити компенсацію термічного розширення матеріалу, муфти труб необхідно клеїти тільки з нижньої (вужчої) сторони, залишаючи зазор 7-10 см з більш широкої сторони.

Безпосередньо під кожною муфтою труби монтується хомут.

ЗБЕРІГАННЯ

Жолоби і труби повинні зберігатися вище рівня землі на плоскій поверхні без нерівностей або гострих кінців. Продукти повинні бути встановлені без скручування або вигину. Пакети з жолобами і трубами не повинні вибудовуватися в висоту більш ніж 6 ярусів один над одним. У закритих приміщеннях, комплектуючі та їх аксесуари необхідно зберігати в їх оригінальній упаковці для захисту виробів від пошкодження або забруднення.

Під час зберігання слід забезпечити природну вентиляцію продуктів, не обертаючи і накриваючи їх прозорими або непрозорими плівками. Ринви і труби не повинні тертися один об одного, щоб не подряпати їх поверхню.